Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Принтер этикеток X-PRINTER XP-TT424B USB (XP-TT424BB) — Гарантия»
Технологія друку - термотрансферний / прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, роздільна здатність - 203 DPI
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-PRINTER |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Белый |
| Максимальная длина печати | 1778 мм |
| Максимальная ширина печати | 108 мм |
| Скорость печати | 127 мм/с |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.62 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | USB |
| Вологість при експлуатації | 25% - 85% |
| Датчики | датчик відкритої кришки, датчик зазору до етикетки, датчик кінця фарбувальної стрічки, датчик чорної мітки |
| Источник питания | 100 - 240 В |
| Диаметр втулки | 12.7 мм , 25.4 мм |
| Максимальная ширина этикетки | 110 мм |
| Мінімальна ширина друку | 26 мм |
| Минимальная ширина этикетки | 25.4 мм |
| Пам'ять | 8 MB Flash |
| Процессор | 32-бітний |
| Разрешение | 203 DPI мм |
| Температура експлуатації | 5°С + 40°С |
| Технологія друку | термотрансферний / прямий термодрук |
| Тип | Настольный |
Информация для заказа
- Цена: 5 888 ₴






