Получите эту позицию бесплатно при покупке «Ковш Lacor із нержавіючої сталі 4,25 л (50224) — Гарантия»
Ківш від іспанського бренду Lacor – це універсальний кухонний предмет, який поєднує в собі функції сковороди та каструлі одночасно. Завдяки своєму функціоналу та зручності роботи з ним, сотейники широко застосовуються як у професійній кухні, так і в домашніх умовах. Нержавіюча сталь має високі показники екологічної чистоти, що дозволяє в процесі приготування їжі максимально зберегти вітаміни та мінеральні речовини у продуктах. Це виключно жароміцний, зносостійкий, ударостійкий, не схильний до корозії матеріал, що сприяє збереженню прекрасного зовнішнього вигляду навіть після багаторічного використання.
Переваги:- Матеріал: нержавіюча сталь
- Висока іспанська якість
- Зносостійкість
- Отвором на ручці для підвісу
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lacor |
| Страна производитель | Испания |
| Диаметр | 24 см |
| Цвет | Серый |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 1.65 кг кг |
| Використання в посудомийній машині | Да |
| Высота борта | 9.5 см |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Комплектация | Один предмет |
| Крышка | кришка відсутня |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Объем | 4.25 л |
| Особенности | з отвором на ручці для підвішування |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Круглая |
- Цена: 1 900 ₴




