Сковорода Tefal Ingenio Unlimited, для оладків, 27см, литий алюміній (L8610074) — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN1L8610074_BMR
1 456 ₴
1 383 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Сковорода Tefal Ingenio Unlimited, для оладків, 27см, литий алюміній (L8610074) — Гарантия»
Сковорода для оладок Tefal Ingenio Unlimited – ідеальний вибір для створення смачних і рівномірно приготованих страв. Оснащена антипригарним покриттям Titanium Anti-Scratch, вона забезпечує надзвичайну довговічність і легке очищення. Компактна конструкція Ingenio дозволяє використовувати сковороду на плитах різного типу та легко зберігати її завдяки знімній ручці (продається окремо). Ідеальний аксесуар для швидкого та зручного приготування!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.03 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 27 см |
| Колір внутрішнього покриття | сірий |
| Крышка | кришка відсутня |
| Кріплення ручок | знімна |
| Материал ручки | бакелит |
| Особенности | інноваційний індукційний диск, технологія thermo-signal |
| Розміри | 27 см |
| Серия | Ingenio Unlimited |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium Anti Scratch 6х |
| Тип сковороды | для млинців |
Информация для заказа
- Цена: 1 383 ₴










