Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Сковорода Tefal Delight WOK 28 см (G2931902) — Гарантия»
Відкрийте для себе Tefal Delight — функціональну сковороду, яка допоможе вам легко приготувати улюблені страви: ніжні стейки з тунця, хрусткі вегетаріанські бургери чи апетитну картоплю.
Готуйте смачну, апетитну та здорову їжу з використанням останніх інновацій Tefal.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.236 кг |
| Цвет | Бежевый |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота борта | 7.75 см |
| Диаметр | 28 см |
| Колір внутрішнього покриття | бежевий |
| Крышка | кришка відсутня |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Материал ручки | бакелит |
| Особенности | технологія thermo-signal |
| Розміри | 28 х 7.75 см |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Також шукають | глибокі, сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | Mineralia |
| Тип сковороды | WOK (глибока) |
Информация для заказа
- Цена: 1 701 ₴









