Получите эту позицию бесплатно при покупке «Сковорода Tefal Day by Day з кришкою 24 см (B5580423_SET) — Гарантия»
Сковорода з кришкою Tefal Day By Day створена для щоденного готування домашніх страв.
Титанове антипригарне покриття забезпечує рівномірне обсмажування без пригорання, а глибока форма зі зливними носиками значно спрощує тушкування та подачу страв до столу.
Посуд сумісний з газовими, електричними та керамічними плитами, має антипригарне покриття всередині й зовні та допускається до використання в духовій шафі до 175 °C.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Франция |
| Крышка | стекло |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.54 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота борта | 5.2 см |
| Диаметр | 24 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Материал ручки | бакелит |
| Особенности | з отвором на ручці для підвішування, зливні носики, основа diffusion base, отвір на кришці для відводу пари, технологія thermo-signal |
| Розміри | 24 х 5.2 см |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Також шукають | сковороди 22/24 см |
| Тип внутрішнього покриття | Titanium |
| Тип сковороды | традиційна |
- Цена: 1 309 ₴













