Закажи и получи подарокВы экономите 599 ₴
Получите эту позицию бесплатно при покупке «Принтер этикеток X-PRINTER XP-370BM USB, Ethernet (XP-370BM) — Гарантия»
Технологія друку - прямий термодрук, інтерфейси та підключення - USB, Ethernet, роздільна здатність - 203 DPI
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | X-PRINTER |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная длина печати | 998 мм |
| Максимальная ширина печати | 76 мм |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | Ethernet, USB |
| Вологість при експлуатації | 20% - 80% без конденсату |
| Датчики | датчик наявності паперу |
| Максимальная ширина этикетки | 82 мм |
| Минимальная ширина этикетки | 18 мм |
| Разрешение | 203 DPI мм |
| Розміри | 231 х 163 х 150 мм |
| Температура експлуатації | 5°С - 45°С |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | Настольный |
| Товщина етикетки з підкладкою | 0.06 - 0.19 мм |
Информация для заказа
- Цена: 5 046 ₴








