Набір посуду Tefal Ingenio Easy Cook & Clean 10 предметів чорний (L1539053) — Гарантия — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN1L1539053_BMR
5 851 ₴
5 558 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Ingenio від Tefal — це універсальний набір посуду зі знімною ручкою, який підходить для плити, духовки, сервірування, зберігання в холодильнику та компактного зберігання. Завдяки індикатору нагріву Thermo-Signal та новому антипригарному покриттю посуд забезпечує ідеальне приготування та легке очищення. Виготовлено у Франції з урахуванням високих стандартів якості.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Франция |
| Цвет | Черный |
| Материал | Алюминий |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см, 20 см |
| Діаметр сковорідки | 24 см, 28 см |
| Діаметр сотейника | 24 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Комплектация | 2 ковша, 2 ручки, 2 сковороди, 3 кришки |
| Крышка | силікон, скло |
| Кількість у наборі | 10 |
| Материал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Объем | 1.7 л, 2.7 л, 3.2 л |
| Особенности | знімна ручка, можливість використання в духовці, технологія thermo-signal |
| Серия | Ingenio Easy Cook & Clean |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Форма | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 5 558 ₴












