Сотейник Tefal Renewal, 24см, алюміній, бакеліт, скло, сірий (C4263243) — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN1C4263243_BMR
2 239 ₴
2 127 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Серія Renewal від Tefal привносить інновації в посуд з керамічним покриттям, пропонуючи абсолютно новий спосіб приготування їжі. Екологічно безпечний матеріал лінійки Renewal, що виготовлений у Франції, не йде на компроміси щодо антипригарних властивостей, простоти використання та в цілому кращого способу життя. Менше впливу на довкілля, більше смачних страв!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Франция |
| Крышка | стекло |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.5 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота борта | 7.5 см |
| Диаметр | 24 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Материал ручки | бакелит |
| Особенности | багатошарове дно, ергономічна ручка, отвір на кришці для відводу пари |
| Серия | Renewal |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
Информация для заказа
- Цена: 2 127 ₴









