Тип сковороди - традиційна, Atura, Форма - кругла, 20 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - антипригарне покриття, Сумісність з плитами - газові плити, електричні плити, індукційні плити, керамічні плити, кришка відсутня, чорний
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Kela |
| Страна производитель | Германия |
| Материал | Алюминий |
| Форма | Круглая |
| Дополнительные характеристики | |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота борта | 4 см |
| Диаметр | 20 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Крышка | кришка відсутня |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Материал ручки | алюминий |
| Особенности | багатошарове дно, ергономічна ручка |
| Розміри | ø 20 х 4 см |
| Серия | Atura |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Також шукають | маленькі |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Тип сковороды | традиційна |
Информация для заказа
- Цена: 1 175 ₴




