Ноутбук HP OmniBook X Flip 16-ar0009ua (D16J2EA) Gray — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: CLC_D16J2EA_BMR
58 399 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Створюйте або ведіть трансляцію стильно завдяки потужному штучному інтелекту, 16-дюймовому екрану та різноманітним режимам. Зоряна сила штучного інтелекту Насолоджуйтесь потужністю для творчості та трансляції завдяки процесорам AMD Ryzen AI серії 300 та NPU з 50 TOPS. Створений для того, щоб бути в центрі уваги Ноутбук з ШІ нового покоління, виготовлений з гладкого переробленого металу, має 4 режими: розкладний корпус, намет, планшет і зворотний хід. Більший екран для зручнішого перегляду 16-дюймовий дисплей від краю до краю покращує яскравість, забезпечуючи чітке зображення та кольори з високою контрастністю. Погляньте на речі по-новому Від оновленого меню "Пуск" до нових способів зв’язку з близькими людьми, новин, ігор і вмісту - Windows 11 - це місце, де ви можете думати, висловлюватись і творити у зручний для вас спосіб. Процесори AMD Ryzen AI 300 із графічним ядром AMD Radeon Відкрийте для себе можливості комп’ютера зі штучним інтелектом завдяки процесорам серії AMD Ryzen AI 300. Розроблено для того, щоб користувачі могли відчути справжню швидкість, гнучкість та енергоефективність ШІ-обробки для ПК з Copilot+. Інтегрована відеокарта AMD Radeon 800M Відеокарта AMD Radeon 800M забезпечує високу ігрову продуктивність, підтримку дисплеїв із високою роздільною здатністю та апаратне прискорення кодування, незалежно від наявності дискретної відеокарти. IPS-панель Незалежно від того, де ви перебуваєте, цей екран забезпечує чітке та яскраве зображення з широкими кутами огляду в 178 градусів, щоб кожен міг насолодитися переглядом.
Характеристики
| Габаритные размеры | |
|---|---|
| Вес | 1.89 кг |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Модель процессора | AMD Ryzen AI 5 340 |
| Основные | |
| Цвет | Серый |
| Тип | Ноутбук |
| Состояние | Новое |
| Предустановленная ОС | Windows 11 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | LPDDR5 |
| Экран | |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Пользовательские характеристики | |
| BLUETOOTH | Bluetooth 5.3 |
| Display Port | отсутствует |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | отсутствует |
| Thunderbolt 4 | отсутствует |
| Thunderbolt 5 | отсутствует |
| USB 2.0 | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | отсутствует |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 2 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | отсутствует |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | отсутствует |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6E (802.11ax) |
| Емкость аккумулятора | 68 Вт-ч |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| В комплекте (сумка, чехол, рюкзак, стилус) | Нет |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | AMD |
| Производитель процессора | AMD |
| Габарити (ШхГхВ) | 356х245.5х15.3 мм |
| Габариты (ШхГхВ) | 356х245.5х15.3 мм |
| Диагональ экрана | 16" |
| Идентификация отпечатка пальца | отсутствует |
| Кардридер | отсутствует |
| Материал корпуса | метал/пластик |
| Модель видеокарты | Radeon Graphics |
| Модель відеокарти | Radeon Graphics |
| Наличие подсветки клавиатуры | с подсветкой |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 1 ТБ SSD |
| Объем eMMC / UFS | Нет |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Home |
| Оптический привод | без дисковода |
| Оптичний привод | без дисководу |
| Поддержка 3G / 4G / 5G | Нет |
| Поддержка NFC | Да |
| Покриття екрану | глянцеве |
| Покрытие экрана | глянцевое |
| Производитель видеокарты | AMD |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Разрешение экрана | 1920x1200 |
| Сенсорный экран | с сенсорным экраном |
| Серия | OmniBook |
| Серия процессора | AMD Ryzen 5 |
| Серія процесора | AMD Ryzen 5 |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | IPS |
| Тип экрана | IPS |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процессора | 2,0 - 4,8 ГГц |
Информация для заказа
- Цена: 58 399 ₴












