Неттоп Lenovo ThinkCentre Neo 50q Gen 4 (12LN0044UI) — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: CLC_12LN0044UI_BMR
28 399 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
ThinkCentre Neo 50q Gen 4: поєднання потужності, універсальності та безпеки Відкрийте для себе майбутнє обчислень й будьте на крок попереду з абсолютно новим Lenovo ThinkCentre neo 50q Gen 4 (12LN0044UI), розробленим для задоволення постійно зростаючих вимог сучасного бізнесу. ThinkCentre Neo 50q Gen 4 – це компактний і потужний настільний комп’ютер, розроблений для оптимізації продуктивності, підвищення рівня безпеки та забезпечення чудової ефективності будь-якого робочого простору. Компактна та міцна конструкція Завдяки компактному дизайну ThinkCentre Neo 50q тонко вписується в будь-який робочий простір без шкоди для функціональності та естетики. Міцність і портативність є невід’ємною частиною конструкції пристрою, що забезпечує тривалу продуктивність навіть у складних умовах. Завдяки мобільному процесору Intel Core i3-1215U 12-го покоління ви відчуєте швидкість обробки даних та надійну багатозадачність. Різноманітні варіанти підключення, такі як порти USB-C і HDMI, забезпечують широку сумісність периферійних пристроїв і чудові можливості відтворення зображень. Ефективна та швидка продуктивність Швидкість і маневреність мають вирішальне значення для процвітаючого бізнесу, і ThinkCentre Neo 50q Gen 4 забезпечує їх завдяки своїм потужним характеристикам продуктивності. Завдяки блискавичному SSD-накопичувачу на 256 ГБ з можливістю збільшення простору зберігання, пристрій забезпечує швидкий доступ до файлів і програм, мінімізуючи час простою. Завдяки 8 Гб оперативної пам’яті DDR4 та мінімальному часу завантаження ви зможете ефективно працювати та виконувати завдання без затримок. Скорочення часу, витраченого на очікування завантаження програм, призводить до стабільної продуктивності та безперебійного робочого процесу. Покращені функції безпеки У відповідь на зростаюче занепокоєння щодо безпеки даних, ThinkCentre Neo 50q Gen 4 створений для захисту ваших цифрових активів. Оснащений інструментами безпеки ThinkShield, включаючи захист від крадіжок, пристрій забезпечує душевний спокій, захищаючи конфіденційну інформацію від несанкціонованого доступу. Комплексні можливості резервного копіювання та відновлення пристрою допоможуть вам бути готовими до будь-яких непередбачуваних інцидентів. Функції віддаленого керування дають змогу зручно контролювати пристрій, забезпечуючи дотримання вимог безпеки та ефективне адміністрування. ThinkCentre Neo 50q Gen 4 може похвалитися набором потужних функцій, суворими заходами безпеки та відповідальним дизайном, які зосереджені на забезпеченні виняткової цінності.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| Производитель | Lenovo |
| Количество ядер процессора | 6 |
| Объем оперативной памяти | 8 ГБ |
| Тип накопителя | SSD |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | 1 |
| BLUETOOTH | 5.2 |
| D-Sub | Нет |
| DVI | Нет |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 1 |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | Нет |
| USB 3.x | USB Type-C |
| USB Type-C | Нет |
| Wi-Fi | Wi-Fi 6 (802.11ax) |
| Аудио-порт | Нет |
| Аудіо-порт | немає |
| Многоканальный звук | 7.1 |
| Блок питания | 65 Вт |
| Виробник ОЗП | - |
| Виробник відеокарти | - |
| Производитель графического чипа | Intel |
| Виробник материнської плати | - |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити | 179 х 182.9 х 36.5 мм |
| Габариты | 179 х 182.9 х 36.5 мм |
| Количество установленных планок ОЗУ | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 1 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Модель процессора | Intel Core i3-1215U |
| Назначение | для роботи |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 256 ГБ |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 256 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | без ОС |
| Оптический привод | без дисководу |
| Охлаждение процессора | система воздушного охлаждения |
| Охолодження процесора | система повітряного охолодження |
| Производитель ОЗУ | - |
| Производитель видеокарты | - |
| Производитель материнской платы | - |
| СOM | Нет |
| Серия процессора | Intel Core i3 |
| Серія процесора | Intel Core i3 |
| Сетевой адаптер (LAN) | 1000 Мбит/с |
| Стандарт 80 PLUS | - |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Частота оперативной памяти | 3200 МГц |
| Частота процессора | 2.5 - 4.4 ГГц |
| Чипсет материнской платы | Intel SoC |
Информация для заказа
- Цена: 28 399 ₴









