


Персональний комп`ютер Dell Pro Slim (BTO107_QCS1250) — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: CLC_BTO107_QCS1250_BMR
54 129 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
У компании подключены электронные платежи. Теперь вы можете купить любой товар не покидая сайта.
Висока продуктивність у компактному корпусі Цей високопродуктивний компактний настільний комп`ютер поєднує в собі стильний дизайн і функціональність. Ви можете вибрати конфігурацію з процесорами Intel Core (14-го покоління) або перейти на ПК зі штучним інтелектом, оснащені нейронним процесором (NPU) на базі процесорів Intel Core Ultra (серія 2) для підвищення продуктивності штучного інтелекту. ШІ нового рівня Dell Pro Slim забезпечує енергоефективну продуктивність для вимогливих робочих навантажень за допомогою ПК зі штучним інтелектом, оснащених настільними процесорами Intel Core Ultra (серія 2) і трирівневою багатопроцесорною архітектурою, що поєднує CPU, GPU і виділений NPU. Така конфігурація забезпечує більш швидку і плавну роботу додатків на базі ШІ в будь-якому проєкті. Цільовий дизайн Стильний, вдосконалений дизайн, що поєднує в собі екологічність, функціональність і високу продуктивність. Усі настільні ПК Dell Pro створені з урахуванням вимог до довговічності та проходять суворі випробування військового рівня, щоб забезпечити надійну продуктивність, на яку ви можете покластися. Удосконалена система охолодження Перероблена конструкція вирізняється вдосконаленою системою охолодження, яка оптимізує повітряний потік, що забезпечує на 57 % тихішу роботу. Акуратний і організований Встановіть його вертикально на столі або горизонтально для підтримки монітора та економії цінного місця на столі. Зберігайте його в ідеальному стані за допомогою додаткового пилового фільтра для захисту компонентів і зменшення кількості кабелів за допомогою додаткової задньої кришки Dell Pro Slim Cable Cover. Розширюйте можливості Легко модернізуйте внутрішні компоненти вашого настільного комп`ютера за допомогою корпусу, що не потребує інструментів, і трьох слотів PCIe для розширення. Опції включають порти DP і HDMI, що підтримують роздільну здатність до 8K для поліпшеного перегляду відео, а також Wi-Fi 7. Спростіть IT DELL пропонує найбезпечніші та найзручніші в управлінні комерційні ПК, а також сучасні послуги та рішення з життєвого циклу, які спрощують управління IT. Почніть оновлення ПК з ProDeploy для систем, готових до використання з першого дня, і забезпечте їх безперебійну роботу за допомогою наших рішень ProSupport.
Характеристики
| Характеристики процессора | |
|---|---|
| Количество ядер процессора | 14 |
| Модель процессора | Intel Core Ultra 5 235 |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR5 |
| Основные | |
| Состояние | Новое |
| Пользовательские характеристики | |
| Audio | Нет |
| BLUETOOTH | 5.4 |
| D-Sub | Нет |
| DVI | Нет |
| Display Port | 1 |
| HDMI | 1 |
| USB 2.0 | 4, нет |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 3 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | Нет |
| USB 3.x | Нет |
| USB Type-C | 1 |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Аудио-порт | 1 |
| Аудіо-порт | 1 |
| Многоканальный звук | 2.0 |
| Блок питания | 180 Вт |
| Виробник ОЗП | - |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Производитель графического чипа | Intel |
| Виробник материнської плати | - |
| Производитель процессора | Intel |
| Габарити | 290 x 292 x 92.6 мм |
| Габариты | 290 x 292 x 92.6 мм |
| Количество установленных планок ОЗУ | 1 |
| Цвет | Black |
| Кількість встановлених планок ОЗП | 1 |
| Мережевий адаптер (LAN) | 1000 Мбіт/с |
| Модель видеокарты | UHD Graphics |
| Модель відеокарти | UHD Graphics |
| Назначение | для роботи |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Об'єм пам'яті відеокарти | - |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 512 ГБ |
| Объем HDD | Нет |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем памяти видеокарты | - |
| Операционная система | Windows 11 Pro |
| Оптический привод | без дисководу |
| Охлаждение процессора | box охлаждение |
| Охолодження процесора | box охолодження |
| Производитель ОЗУ | - |
| Производитель видеокарты | Intel |
| Производитель материнской платы | - |
| СOM | Нет |
| Серия процессора | Intel Core Ultra 5 |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 5 |
| Сетевой адаптер (LAN) | 1000 Мбит/с |
| Стандарт 80 PLUS | - |
| Тип видеокарты | интегрированная |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип накопителя | SSD |
| Частота оперативной памяти | 5600 МГц |
| Частота процессора | 3.4 - 5.0 ГГц |
| Чипсет материнской платы | Intel Q870 |
Информация для заказа
- Цена: 54 129 ₴



