Серія посуду Tefal Duetto + виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі і розрахована на тривалий строк служби, а також оснащена продуманими кришками з отворами і зливними носиками для безпроблемного зливу і простішого очищення. Завдяки зручним функціям, міцній конструкції і скляним кришкам для зручного спостереження вони ідеально підходять для приготування смачних страв для всієї родини щодня!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Пользовательские характеристики | |
| Вес | 5.75 кг кг |
| Диаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Цвет | Нержавеющая сталь |
| Комплектация | 1 ківш, 2 каструлі, 3 кришки |
| Крышка | нержавіюча сталь, скло |
| Кількість у наборі | 6 |
| Материал ручки | Нержавеющая сталь |
| Объем | 1.5 л, 2.9 л, 5 л |
| Особенности | мірна шкала, отвір на ручці для підвішування, отвори для зливу у кришці |
| Серия | Duetto+ |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Круглая |
Информация для заказа
- Цена: 4 103 ₴












