Тип сковороди - традиційна, 24 см, Матеріал - нержавіюча сталь, Тип внутрішнього покриття - Extra Life X5, кришка відсутня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Китай |
| Материал | Нержавеющая сталь |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 0.96 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Высота борта | 5.5 см |
| Диаметр | 24 см |
| Крышка | кришка відсутня |
| Материал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особенности | технологія thermo-signal |
| Розміри | 24 х 5.5 см |
| Також шукають | сковороди 22/24 см |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип сковороды | традиційна |
Информация для заказа
- Цена: 1 948 ₴











