Сковорода Tefal ВОК Excellence Fusion,28см, чорний (G3381902) — Гарантия — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN1G3381902_BMR
3 452 ₴
3 279 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Тип сковороди - WOK (глибока), 28 см, Матеріал - алюміній, Тип внутрішнього покриття - Extra Life X9, кришка відсутня
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Tefal |
| Страна производитель | Франция |
| Материал | Алюминий |
| Дополнительные характеристики | |
| Вес | 1.16 кг |
| Цвет | Черный |
| Пользовательские характеристики | |
| Диаметр | 28 см |
| Крышка | кришка відсутня |
| Материал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особенности | fusion core, технологія thermo-signal |
| Розміри | 28 см |
| Також шукають | глибокі, сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X9 |
| Тип сковороды | WOK (глибока) |
Информация для заказа
- Цена: 3 279 ₴












