Ваги торгові GSC-150 Grunhelm Торгові ваги GSC-150 Grunhelm - зручна та практична модель з межею зважування 150 кг. Відмінний варіант для роботи в магазині, кафе, складах, ринковій торгівлі. Модель працює від мережі або акумулятора, якого вистачає на 100 годин роботи. Ніжки регулюються. Терезами зручно керувати за допомогою клавіш.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | GRUNHELM |
| Страна производитель | Китай |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 6.5 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | без портів |
| Вбудований акумулятор | відсутній |
| Источник питания | 220 В |
| Дискретність відліку | 20 г |
| Цвет | Синий |
| Колір підсвічування екрану | зелений |
| Цвет символов индикатора | Серый |
| Предел взвешивания | 150 кг |
| Підсвічування екрану | Да |
| Розмір платформи | 300 x 400 мм |
| Тип | торгові |
| Тип дисплея | Жидкокристаллический |
| Тип клавиатуры | Мембранная |
Информация для заказа
- Цена: 2 262 ₴



