



Принтер чеків Sam4s GCUBE-102DB(ITE) USB, RS232-C, Ethernet (GCUBE-102DB(ITE)) — Гарантия — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN1GCUBE-102DB(ITE)_BMR
10 913 ₴
10 367 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
Вбудований принтер чеків Sam4s GCUBE-102DB(ITE) – це ідеальне рішення для компаній, які цінують надійність, швидкість та функціональність. Цей пристрій із типом друку термодрук забезпечує високу продуктивність з максимальною швидкістю друку до 250 мм/с, що дозволяє обслуговувати клієнтів швидко та ефективно, зменшуючи час очікування у черзі.
Ширина витратного матеріалу у 80 мм та 58 мм разом з діаметром у 83 мм, робить Sam4s GCUBE-102DB(ITE) гнучким у виборі витратних матеріалів, що зручніше для різноманітних бізнес-потреб. Завдяки автообрізці чека ваші чеки завжди будуть мати професійний вигляд без додаткових зусиль.
Принтер підтримує численні інтерфейси: Ethernet, RS-232 та USB, забезпечуючи легке підключення до різних пристроїв, що відповідає вимогам сучасного бізнесу. Це робить Sam4s GCUBE-102DB(ITE) чудовим вибором для інтеграції у поточну IT-інфраструктуру вашої компанії.
Цей принтер підтримує операційні системи JPOS, Windows, CUPS та OPOs, що розширює його функціональність та діапазон застосування. Крім того, можливість підключення до двох грошових ящиків робить його вигідним рішенням для закладів, які обслуговують великі обсяги клієнтів, таких як ресторани, супермаркети чи аптеки.
Унікальні властивості цього принтера допоможуть вашому бізнесу працювати без збоїв, значно спрощуючи процесуальні операції. Завдяки високій надійності та якості збірки, Sam4s GCUBE-102DB(ITE) гарантує безперебійну роботу і задоволення ваших клієнтів. Інвестуйте у якість з Sam4s GCUBE-102DB(ITE) та забезпечте свій бізнес сучасними технологіями друку.
Ширина витратного матеріалу у 80 мм та 58 мм разом з діаметром у 83 мм, робить Sam4s GCUBE-102DB(ITE) гнучким у виборі витратних матеріалів, що зручніше для різноманітних бізнес-потреб. Завдяки автообрізці чека ваші чеки завжди будуть мати професійний вигляд без додаткових зусиль.
Принтер підтримує численні інтерфейси: Ethernet, RS-232 та USB, забезпечуючи легке підключення до різних пристроїв, що відповідає вимогам сучасного бізнесу. Це робить Sam4s GCUBE-102DB(ITE) чудовим вибором для інтеграції у поточну IT-інфраструктуру вашої компанії.
Цей принтер підтримує операційні системи JPOS, Windows, CUPS та OPOs, що розширює його функціональність та діапазон застосування. Крім того, можливість підключення до двох грошових ящиків робить його вигідним рішенням для закладів, які обслуговують великі обсяги клієнтів, таких як ресторани, супермаркети чи аптеки.
Унікальні властивості цього принтера допоможуть вашому бізнесу працювати без збоїв, значно спрощуючи процесуальні операції. Завдяки високій надійності та якості збірки, Sam4s GCUBE-102DB(ITE) гарантує безперебійну роботу і задоволення ваших клієнтів. Інвестуйте у якість з Sam4s GCUBE-102DB(ITE) та забезпечте свій бізнес сучасними технологіями друку.
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Sam4S |
| Страна производитель | Южная Корея |
| Цвет | Черный |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 0.75 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Интерфейсы | Ethernet, USB, RS-232 |
| Автообрізка чека | є |
| Источник питания | 24 В |
| Діаметр витратного матеріалу | 83 мм |
| Максимальная скорость печати | 250 мм/с |
| Можливість підключення грошового ящика | 2 ящика |
| Операционная система | CUPS, JPOS, OPOs, Windows |
| Підтримка друку штрих-кодів | UPC-A, UPC-E, EAN8, EAN13, код 39, код 93, код 128, ITF, CODABAR, PDF417, QRCode |
| Размер шрифта | н.д. |
| Розміри | 123 х 123 х 123 мм |
| Тип | вбудований |
| Тип друку | термодрук |
| Ширина расходного материала | 80 мм / 58 мм |
Информация для заказа
- Цена: 10 367 ₴



