Красиво та світло
Ноутбук HP 250R відповідає гібридному стилю роботи завдяки тонкому та легкому дизайну та співвідношенню екрана до корпусу 85 відсотків.
Створений для роботи та готовий до розваг
Виконуйте проєкти за допомогою потужного процесора Intel, швидкої пам'яті та сховища.
Бути видимим і чутним із ясністю
Ефективно співпрацюйте завдяки вбудованій камері та шумоподавлення на основі штучного інтелекту за допомогою двонаправлених мікрофонів.
Багатоядерний процесор Intel 14-го покоління
Отримайте ідеальне поєднання потужності, високої продуктивності та економічності з процесором Intel Core 14-го покоління для плавного та надійного виконання безлічі робочих завдань за допомогою кількох обчислювальних ядер.
Швидка та ефективна бездротова локальна мережа
Портативність компʼютера та надійність швидкого з'єднання визначають, де ви зможете працювати. Отримайте швидке та надійне з'єднання у густонаселених бездротових середовищах за допомогою гігабітної швидкості Wi-Fi 6.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Hewlett Packard |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Серебристый |
| Тип накопителя | SSD |
| Тип | Ноутбук |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1.59 кг |
| Ширина | 360 мм |
| Характеристики процессора | |
| Количество ядер процессора | 10 |
| Экран | |
| Тип матрицы | IPS |
| Частота обновления экрана | 60 Гц |
| Оперативная память | |
| Тип оперативной памяти | DDR4 |
| Пользовательские характеристики | |
| Ємність аккумулятору | 41 Втг |
| Інтерфейси та підключення | 1 x USB 3.2 Gen 2 Type-C, 2 x USB 3.2 Gen 1, HDMI, Комбінований аудіороз'єм |
| Беспроводные технологии | Bluetooth 5.4, Wi-Fi 6 (802.11aх) |
| Веб-камера | 720p HD |
| Высота | 16 мм мм |
| Відеокарта | Intel Iris Xe Graphics |
| Глубина | 236 мм мм |
| Дополнительно | MIL-STD-810H |
| Дополнительные возможности | вбудований мікрофон, стереодинаміки |
| Діагональ дисплея | 15.6" |
| Заявлений час роботи (годин) | 7 |
| Кількість слотів для оперативної пам'яті | 2 |
| Объем SSD | 512 ГБ |
| Объем оперативной памяти | 16 ГБ |
| Операционная система | DOS |
| Особенности | зарядка від USB, українська клавіатура |
| Поверхня екрану | матова |
| Поколение процессора Intel | 14-th generation |
| Процессор | Intel Core 5 120U (0.9 - 5.0 ГГц) |
| Разрешение | 1920х1080 (FullHD) мм |
| Серія (модельний ряд) | HP 250 |
| Стандарт інтерфейсу SSD M.2 | PCI Express 4.0 x4 |
| Також шукають | для графічного дизайну, для дому, для підлітків, з SSD-диском, з великим об'ємом пам'яті, ультрабуки, до 30 000 грн, 2025 року, до 40000 грн, до 50000 грн |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип ноутбуку | для навчання, для роботи |
| Типи внутрішніх накопичувачів | SSD |
| Яркость | 300nits |
- Цена: 31 354 ₴









