Успіх вашого підприємства залежить від надійних рішень друку. Вам потрібна розширена функціональність, засоби захисту, технології наступного покоління та можливості управління, які дозволять вам виконувати вашу роботу швидше та легше. Подолати всі завдання друку вам допоможуть настільні принтери Zebra ZD411 із шириною друку 2 дюйми.
Побудовані на новій архітектурі, що забезпечує розширені можливості, і оснащені ексклюзивними програмними інструментами Print DNA, ці принтери мають потужну обчислювальну платформу і забезпечують просте налаштування, експлуатацію та обслуговування. Заміна матеріалів друку швидко за рахунок нової конструкції принтера. Ви зможете розширювати можливості принтерів, інтегрувавши нові функції прямо на місці експлуатації. За допомогою додаткового комплекту принтер можна наділити рішенням для бездротового підключення.
Створені на базі серії ZD400, що відмінно зарекомендувала себе, нові принтери бездоганно працюватимуть багато років. П'ять світлодіодних піктограм у принтерах ZD411 надають візуально зрозумілу інформацію, необхідну для забезпечення працездатності принтерів, включаючи поповнення матеріалів друку або усунення проблем у роботі принтера. На зміну типовому інтерфейсу з однією кнопкою та одним індикатором, який зазвичай використовувався у настільних принтерах, прийшов покращений інтерфейс користувача з трьома кнопками.
• Методи друку: прямий термодрук
• Мови програмування ZPL та EPL
• 5 піктограм стану, 3-кнопковий інтерфейс користувача
• USB, USB 2.0 Host
• Мобільний додаток для налаштування принтерів для Android та iOS через BLE підключення (Bluetooth з низьким енергоспоживанням 5)*
* BLE призначений лише для використання з мобільним додатком для налаштування принтерів Zebra
• Годинник реального часу (RTC)
• Конструкція OpenACCESS для зручного завантаження матеріалу
• Каркасна конструкція з подвійною стінкою
• Сертифікація ENERGY STAR
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Zebra |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Максимальная длина печати | 991 мм |
| Максимальная ширина печати | 56 мм |
| Скорость печати | 152 мм/с |
| Габаритные размеры | |
| Вес | 1 кг |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси та підключення | USB, USB-host |
| Диаметр втулки | 25 мм (стандарт), 41 мм та 76 мм (при використанні додаткових вставок) |
| Зовнішній діаметр ролика етикеток | 127 мм |
| Максимальная ширина этикетки | 58 мм |
| Мінімальна ширина друку | 25.4 мм |
| Минимальная ширина этикетки | 15 мм |
| Пам'ять | 256 МБ SDRAM, 512 МБ Flash ROM |
| Процессор | 32-бітний RISC-процесор |
| Разрешение | 203 DPI мм |
| Технологія друку | прямий термодрук |
| Тип | Настольный |
| Тип друку | чорно-білий |
| Товщина етикетки з підкладкою | мінімальна 0.06 мм/0.024 дюйми; максимальна 0.1905 мм/0.0075 дюйми (тільки в режимі відриву) |
- Цена: 13 891 ₴





