Представлена модель телефону від виробника Nomi - це кращий варіант для тих людей, які бажають абстрагуватися від надмірної технологічності. Доступна ціна, простота управління, якість роботи і надійність пристрою Nomi i220 порадують кожного, хто звик використовувати телефон за прямим призначенням.
Хороший дизайнКорпус телефону виконаний в чорному кольорі з високоякісно пластика. Завдяки матеріалу він не піддається механічних пошкоджень, що дозволяє тримати пристрій в одній кишені з ключами або іншими предметами. На передній панелі присутній дисплей і кнопки управління, за допомогою яких можна викликати меню, вибрати потрібну функцію, набрати номер, зробити виклик іншого абонента і тд.
Якісний зв'язокНезважаючи на простоту пристрою, в ньому є всі необхідні системи та технології для основних з'єднань, а саме GSM. Присутній слот на дві сім-карти формату Micro-SIM та SIM. Також передбачено наявність Bluetooth версії 2.1 і FM-тюнера для прослуховування радіо через підключення Аудіо 3,5.
Оптимальні характеристикиДіагональ екрану телефону Nomi i220 становить 2,2 дюйма чого достатньо для використання всіх функцій і можливостей пристрою. Камера дозволяє проводити фото- і відеозйомку з якістю 0,08 Мп. Зберігати свої файли можна завдяки оперативній і вбудованої пам'яті по 32 Мб. За швидкодію апарату відповідає 1-ядерний процесор MediaTek MT6261D.
Додаткові переваги моделіАкумулятор пристрою з ємністю в 1900 мАг дозволяє йому працювати протягом тривалого часу, що забезпечує постійну можливість стільникового зв'язку для користувача при оптимальній роботі мережі.
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Nomi |
| Страна производитель | Китай |
| Цвет | Черный |
| Форм-фактор | Моноблок |
| Тип устройства | Мобильный телефон |
| Память и процессор | |
| Процессор | MediaTek MT6261D |
| Пользовательские характеристики | |
| ємність акумулятора | 1900 mAh |
| Інтерфейси і підключення | audio 3.5 мм, microUSB |
| Бездротові підключення | Bluetooth |
| Встроенная память | 32 Mb |
| Диагональ экрана | 2.2" |
| Клас телефону | Бабусефони, Кнопкові телефони, Multi SIM |
| Кількість SIM-карт | 2 SIM |
| Кількість модулів основної камери | 1 |
| Количество ядер | 1 core |
| Матеріал корпуса | пластик |
| Мультимедіа | FM-радіо, відеоплеєр, музичний плеєр |
| Оперативная память | 32 Mb |
| Операционная система | no OS |
| Органайзер | будильник, годинник, календар, світовий час, телефонна книга |
| Основна камера | 0.08 Mpx |
| Покоління зв'язку (2G /3G/4G/5G) | 2G |
| Разрешение экрана | 144x176 |
| Розміри (мм) | 124.5 x 59 x 14.2 мм |
| Стан товару | Новий |
| Також | бабушкофон |
| Також шукають | Micro-Sim, дешеві, для літніх, Китайські, кнопкові для бабусі, недорогі, до 1500 грн, до 2000 грн, 2024 року, до 2500 грн, до 3000 грн, до 3500 грн, до 4000 грн, до 5000 грн, до 6000 грн, до 8000 грн, до 10000 грн, до 15000 грн, до 30000 грн |
| Тип дисплея | TFT |
| Формат SIM-карти | Micro |
| Частота процессора | 533 MHz |
- Цена: 1 193 ₴










