Електронна книга EvroMedia ONEПросте, зручне у використанні і має сучасний дизайн електронний пристрій для читання книг (електронна книга). Дисплей книги E-ПІДРУЧНИК EVROMEDIA One виготовлений на основі технології "електронного паперу" Е Ink Plus. Пристрій має вбудовану LED підсвічування екрану, що дозволяє використовувати його при низькій освітленості.
У порівнянні зі звичайними РК-дисплеями в E Ink Plus екранах відсутнє мерехтіння, яке викликає напругу очей. Екран E-ПІДРУЧНИК EVROMEDIA ONE підтримує 16 градацій сірого і не блякне на сонці. Завдяки використанню технології відбитого світла читання можливо навіть в самий погожий день. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управляти процесом читання легко і комфортно. 8 Гб вбудованої пам'яті з можливістю розширення ще до 32 ГБ - це величезна бібліотека, яка завжди під рукою!
У порівнянні зі звичайними РК-дисплеями в E Ink Plus екранах відсутнє мерехтіння, яке викликає напругу очей. Екран E-ПІДРУЧНИК EVROMEDIA ONE підтримує 16 градацій сірого і не блякне на сонці. Завдяки використанню технології відбитого світла читання можливо навіть в самий погожий день. Завдяки інтуїтивно зрозумілому інтерфейсу управляти процесом читання легко і комфортно. 8 Гб вбудованої пам'яті з можливістю розширення ще до 32 ГБ - це величезна бібліотека, яка завжди під рукою!
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Evromedia |
| Страна производитель | Тайвань |
| Пользовательские характеристики | |
| Інтерфейси і підключення | MiniUSB |
| Аккумулятор | Li-Pol, 1500 mAh |
| Безпроводні підключення | Нема |
| Вес | 180 грам кг |
| Встроенная память | 8 Gb |
| Властивості екрану | Чорно-білий |
| Дополнительные функции | Перегляд фотографій |
| Клас електронної книги | Папероподібний екран, Компактні |
| Цвет | Черный |
| Мультімедія | Перегляд фотографій |
| Об'ем вбудованої пам'яті | 8 Gb |
| Об'ем оперативної пам'яті | дані відсутні |
| Оперативная память | дані відсутні |
| Операционная система | Linux |
| Особенности | Перегляд фотографій |
| Процессор | Rockchip 2818 (600MHz) |
| Размер | 163.5 x 115.8 x 8 мм |
| Розмір екрану | 6" |
| Слот розширення пам'яті | MicroSD (до 32Gb) |
| Також шукають | для дітей, для школи, недорогі |
| Тип экрана | E-ink Plus |
| Формати, які підтримуються | 7ZIP, DJV, GIF, BMP, CHM, DJVU, DOC, DOCX, EPUB, FB2, HTM, HTML, JPG, PDB, PDF, PNG, PPT, PPTX, RAR, MOBI, TXT, XLS, XLSX, ZIP |
Информация для заказа
- Цена: 4 458 ₴






