Планшет Doogee Tab G5 10.1" 3/128GB 4G (LTE) Gray VIP Edition (6942654903341) — Гарантия — Гарантия
- Готово к отправке
- Код: BRN16942654903341_BMR
6 541 ₴
6 214 ₴
возврат товара в течение 14 дней за счет покупателя
2, 10.1", 1280 x 800, Unisoc T7200, Частота оновлення екрану - 120 Hz, вбудована пам'ять - 128 ГБ, RAM - 3 ГБ, Основна - 8 Мп, Фронтальна - 5 Мп, Wi-Fi, 4G, Bluetooth, 7500 mAh, Колір - сірий
Характеристики
| Основные | |
|---|---|
| Производитель | Doogee |
| Страна производитель | Китай |
| Количество ядер процессора | 8 |
| Операционная система | Android 16 |
| Цвет | Серый |
| Дополнительные характеристики | |
| Материал корпуса | Металл |
| Пользовательские характеристики | |
| Емкость батареи | 7500 mAh Ач |
| Інтерфейси і підключення | 1 x Type C USB, Audio-jack 3.5 mm |
| Беспроводные возможности | Wi-Fi, 4G, Bluetooth |
| Вага (г) | 485 |
| Встроенная память | 128Гб |
| Висота (мм) | 240.5 |
| Дополнительно | Fast Charge 10W, гіроскоп, датчик наближення, Зарядний пристрій, кабель, клавіатура, мишка, Стилус, Чохол |
| Диагональ экрана | 10.1" |
| Колір задньої панелі | сірий |
| Колір передньої панелі | чорний |
| Кількість SIM-карт | 2 |
| Максимальний об'єм карт пам'яті | 2 ТБ |
| Навигационная система | BDS, Galileo, ГЛОНАСС, GPS, A-GPS |
| Объем оперативной памяти | 3 ГБ |
| Основна камера | 8 Мп |
| Процессор | Unisoc T7200 |
| Підтримка карт пам'яті | microSD |
| Разрешение | 1280x800 мм |
| Також шукають | великі, для навчання, для роботи, для фільмів, для читання, з клавіатурою, зі стилусом, недорогі, новинки, оптимальні, до 7000, до 8000, до 10000 |
| Тип | Продуктивні |
| Тип SIM-карт | nanoSIM |
| Тип матрицы | IPS (PLS) |
| Толщина (мм) | 8 |
| Фронтальна камера | 5 Мп |
| Частота обновления экрана | 120 Hz |
| Частота процессора | 1.8 ГГц |
| Ширина (мм) | 158.9 |
Информация для заказа
- Цена: 6 214 ₴












