«Патерни проєктування» — ваша книжка, якщо вам хоч колись доводилося стикатися з проблемами дизайну програмного забезпечення. Вам не доведеться «винаходити колесо» — просто скористайтеся зведеним докупи величезним досвідом розробників і можливістю використовувати найкращі практики. Ви дізнаєтеся, навіщо потрібні патерни, побачите, як вони виглядають і працюють у «дикій природі», а призвичаївшись до їх використання, зможете витратити вільний час на щось більш складне і цікаве. Автори чудово показали, як патерни використовуються у Java API і як застосувати вбудовану підтримку патернів Java у вашому власному коді. Заразом ви засвоїте реальні принципи ОО-програмування, що залишаться з вами і тоді, коли доведеться працювати без патернів. Візуально насичений формат книжки розроблений із використанням новітніх досліджень в галузях нейробіології, когнітивної науки і теорії навчання. Тому весь її матеріал миттєво запам’ятовується, і невдовзі ви зможете з легкістю спілкуватися з іншими членами вашої команди на «таємній мові» патернів проєктування.
Характеристики
| Основные атрибуты | |
|---|---|
| ISBN | 978-617-09-6159-4 |
| Обложка | Твердая |
| Пользовательские характеристики | |
| Автори | Ерік Фрімен, Елізабет Робсон |
| Авторы | Эрик Фримен, Элизабет Робсон |
| Бумага | офсетная |
| Вес | 1.1 кг кг |
| Видавництво | Фабула |
| Возрастная группа | Без ограничений |
| Год издания | 2020 |
| Для детей | Нет |
| Для дітей | Нет |
| Жанр | компьютерная литература |
| Издательство | Фабула |
| Количество карточек | - |
| Количество книг в комплекте | - |
| Количество страниц | 672 с. |
| Комплект | Нет |
| Кількість карток | - |
| Кількість книг у комплекті | - |
| Язык | Украинский |
| Мова вивчення | - |
| Наличие иллюстраций | с иллюстрациями |
| Наявність ілюстрацій | з ілюстраціями |
| Папір | офсетний |
| Примечания | Паперові книги не підлягають поверненню відповідно до Постанови Кабінету Міністрів України «Про реалізацію окремих положень Закону України «Про захист прав споживачів »від 19.03.1994 р № 172 |
| Рівень | - |
| Серия | - |
| Тип книги | бумажная |
| Уровень | - |
| Формат (висота х ширина) | 260 х 200 мм |
| Формат (высота х ширина) | 260 х 200 мм |
| Язык изучения | - |
Информация для заказа
- Цена: 1 377,50 ₴









