Набір посуду Tefal Ingenio Easy Cook & Clean 10 предметів чорний (L1539053) — Гарантія
- Готово до відправки
- Код: BRN1L1539053_BMR
5 851 ₴
5 558 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
Ingenio від Tefal — це універсальний набір посуду зі знімною ручкою, який підходить для плити, духовки, сервірування, зберігання в холодильнику та компактного зберігання. Завдяки індикатору нагріву Thermo-Signal та новому антипригарному покриттю посуд забезпечує ідеальне приготування та легке очищення. Виготовлено у Франції з урахуванням високих стандартів якості.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Колір | Чорний |
| Матеріал | Алюміній |
| Стан | Новий |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см, 20 см |
| Діаметр сковорідки | 24, 28 см |
| Діаметр сотейника | 24 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Комплектація | 2 ковші, 2 ручки, 2 сковороди, 3 крихти |
| Кришка | силікон, скло |
| Кількість у наборі | 10 |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Об'єм | 1.7 л, 2.7 л, 3.2 л |
| Особливості | знімна ручка, можливість використання в духовці, технологія thermo-signal |
| Серія | Ingenio Easy Cook & Clean |
| Сумісність з плитами | газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 558 ₴












