Сковорода KELA Gabor діаметром зі скляною кришкою та захистом виготовлена з литого алюмінію з антипригарним покриттям. У комплекті прозора скляна кришка, яка дозволяє контролювати процес приготування без необхідності відчиняти ємність зі стравою. Захисний протектор у формі сніжинки призначений для дбайливого зберігання сковорідки KELA Gabor, яка має антипригарне покриття, вразливе до подряпин.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Kela |
| Країна виробник | Німеччина |
| Кришка | скло |
| Матеріал | Алюміній |
| Форма | Кругла |
| Додаткові характеристики | |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота борту | 7 см |
| Діаметр | 28 см |
| Колір внутрішнього покриття | чорний |
| Кріплення ручок | гвинтове |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Особливості | дві ручки, ергономічна ручка, отвір для підвісу, отвір на кришці для відводу пари |
| Розміри | 28 х 7 см |
| Серія | Gabor |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Також шукають | сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | антипригарне покриття |
| Тип сковороди | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 732 ₴






