Ноутбук HP OmniBook 7 16-ay0004ua (BV6B4EA) Silver — Гарантія
- Готово до відправки
- Код: CLC_BV6B4EA_BMR
122 799 ₴
повернення товару протягом 14 днів за рахунок покупця
У компанії підключені електронні платежі. Тепер ви можете купити будь-який товар не покидаючи сайту.
HP OmniBook 7 16 создан для тех, кто ожидает от ноутбука не просто производительность, но и впечатление. Его главное преимущество – это 16-дюймовый OLED-дисплей с разрешением 2K и сенсорной поддержкой. Он воспроизводит глубокий черный цвет, обладает фантастической контрастностью и охватывает почти 100% цветового пространства DCI-P3, что делает его идеальным для просмотра видео, редактирования фото или графической работы. Сердцем устройства является Intel Core Ultra 7 255H — высокопроизводительный процессор нового поколения с AI-ускорением, отлично справляющийся с нагрузкой в сферах аналитики, создания контента, работы с большими файлами или презентациями. Благодаря 32 ГБ оперативной памяти, вы можете запускать десятки вкладок браузера, видеоредактор, документы и другие приложения без задержек. А SSD на 1 ТВ формата NVMe гарантирует молниеносную работу с файлами и быструю загрузку системы. Предустановленная Windows 11 позволяет полноценно пользоваться устройством сразу после распаковки.
Характеристики
| Габаритні розміри | |
|---|---|
| Вага | 1.91 кг |
| Характеристики процесора | |
| Кількість ядер процесора | 16 |
| Модель процесора | Intel Core Ultra 7 255H |
| Основні | |
| Колір | Сріблястий |
| Тип | Ноутбук |
| Стан | Новий |
| Встановлена ОС | Windows 11 |
| Оперативна пам'ять | |
| Тип оперативної пам'яті | DDR5 |
| Екран | |
| Частота оновлення екрану | 120 Гц |
| Користувальницькі характеристики | |
| BLUETOOTH | Bluetooth 5.4 |
| Display Port | немає |
| HDMI | Да |
| LAN (RJ-45) | немає |
| Thunderbolt 4 | Да |
| USB 2.0 | немає |
| USB 3.2 Gen 1 (USB 3.0/3.1 Gen 1) | 1 |
| USB 3.2 Gen 2 (USB 3.1/3.1 Gen 2) | 1 + 1 x USB Type-C |
| USB 3.2 Gen 2x2 | немає |
| USB4 | 1 |
| VGA (D-Sub) | немає |
| Wi-Fi | Wi-Fi 7 (802.11be) |
| Ємність акумулятора | 70 Вт-год |
| Ідентифікація відбитка пальця | відсутня |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | Немає |
| Веб-камера | 5 МП |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Виробник процесора | Intel |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.8х254.8х15 мм |
| Габарити (ШхГхВ) | 357.8х254.8х15 мм |
| Діагональ екрана | 16 " |
| Ідентифікація відбитка пальця | немає |
| Кардридер | немає |
| Матеріал корпусу | метал/пластик |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Модель відеокарти | Arc Graphics |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвіткою |
| Наявність підсвічування клавіатури | з підсвічуванням |
| Обсяг оперативної пам'яті | 32 ГБ |
| Обсяг HDD | немає |
| Обсяг SSD | 1 ТБ SSD |
| Обсяг eMMC / UFS | немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Об'єм HDD | Немає |
| Об'єм SSD | 1 ТБ SSD |
| Об'єм eMMC/UFS | Немає |
| Обсяг пам'яті відеокарти | - |
| Операційна система | Windows 11 Home |
| Оптичний привод | без дискоди |
| Оптичний привод | без дискоду |
| Підтримка 3G/4G/5G | Немає |
| Підтримка NFC | Да |
| Покриття екрану | глянсові |
| Покриття екрана | глянсове |
| Виробник відеокарти | Intel |
| Підтримка 3G / 4G / 5G | немає |
| Підтримка NFC | є |
| Роздільна здатність екрана | 2048x1280 |
| Сенсорний екран | із сенсорним екраном |
| Серія | OmniBook |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Серія процесора | Intel Core Ultra 7 |
| Тип відеокарт | інтегрована |
| Тип відеокарти | інтегрована |
| Тип екрана | OLED |
| Тип екрана | OLED |
| У комплекті (сумка, чохол, рюкзак, стилус) | немає |
| Частота процесора | 2,0 - 5,2 ГГц |
Інформація для замовлення
- Ціна: 122 799 ₴








