Набір посуду Tefal Daily Cook з 10 предметів виготовлений із нержавіючої сталі та розрахований на щоденне використання. У комплекті 4 каструлі, ковш і 5 скляних кришок із паровідводом. Товсте дно Full Induction забезпечує рівномірний нагрів, а мірні поділки всередині, ергономічні ручки, що залишаються холодними, та «напівстійка» кришка роблять процес приготування більш зручним. Набір сумісний з газовими, електричними, склокерамічними та індукційними плитами й можна мити в посудомийній машині.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 9.89 кг кг |
| Діаметр | 16 см, 18 см, 20 см, 22 см, 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Колір внутрішнього покриття | нержавіюча сталь |
| Комплектація | 1 ківш, 4 каструлі, 5 кришок |
| Кришка | нержавіюча сталь, скло |
| Кількість у наборі | 10 |
| Матеріал ручки | бакеліт |
| Об'єм | 1.5 л |
| Особливості | ергономічна ручка, мірна шкала, можливість використання в духовій шафі |
| Серія | Daily Cook |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 431 ₴










