Tefal Duetto + — це багатофункціональна лінійка посуду з нержавіючої сталі, яка допоможе не втрачати багато годин на кухні, а краще присвятити його собі або близьким людям! Елегантний дизайн підійде до будь-якої кухні, а скляна кришка полегшить спостереження за процесом приготування. Набір каструль із нержавіючої сталі Tefal Duetto+ G719SA55 – це 2-в-1: просте приготування із задоволенням!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Колір | Сріблястий |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 8,95 кг кг |
| Діаметр | 18 см, 20 см, 22 см, 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Комплектація | 1 ківш, 4 каструлі, 5 кришок |
| Кришка | стекло |
| Кількість у наборі | 10 |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 6.1 л |
| Особливості | мірна шкала, міцне багатошарове дно, отвір на ручці для підвішування, підходить для духової шафи |
| Серія | Duetto+ |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити, керамічні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 5 842 ₴












