Серія посуду Tefal Duetto + виготовлена з високоякісної нержавіючої сталі і розрахована на тривалий строк служби, а також оснащена продуманими кришками з отворами і зливними носиками для безпроблемного зливу і простішого очищення. Завдяки зручним функціям, міцній конструкції і скляним кришкам для зручного спостереження вони ідеально підходять для приготування смачних страв для всієї родини щодня!
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Користувальницькі характеристики | |
| Вага | 5.75 кг кг |
| Діаметр | 24 см |
| Діаметр ківшу | 16 см |
| Колір | Неіржавка сталь |
| Комплектація | 1 ківш, 2 каструлі, 3 кришки |
| Кришка | нержавіюча сталь, скло |
| Кількість у наборі | 6 |
| Матеріал ручки | Неіржавка сталь |
| Об'єм | 1.5 л, 2.9 л, 5 л |
| Особливості | мірна шкала, отвір на ручці для підвішування, отвори для зливу у кришці |
| Серія | Duetto+ |
| Сумісність з плитами | індукційні плити, газові плити, електричні плити |
| Тип внутрішнього покриття | без покриття |
| Форма | Кругла |
Інформація для замовлення
- Ціна: 4 103 ₴












