Сковорода Tefal Emotion+ поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Формат діаметром 18 см використовується для приготування невеликих порцій. Індикатор нагріву Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірний розподіл тепла під час приготування на різних типах плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.54 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота борту | 4.62 см |
| Діаметр | 18 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 18 х 4.62 см |
| Також шукають | маленькі |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип сковороди | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 1 483 ₴










