Сковорода Tefal Emotion+ поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Форма з підвищеним бортом дозволяє виконувати обсмаження, перемішування та приготування страв із соусами. Індикатор нагріву Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірний розподіл тепла під час приготування на різних типах плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 1.362 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота борту | 5.5 см |
| Діаметр | 28 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 28 х 5.5 см |
| Також шукають | сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип сковороди | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 200 ₴











