Сковорода Tefal Excellence Fusion поєднує алюмінієвий корпус, антипригарне покриття Extra Life X9 та індикатор нагріву Thermo-Signal. Конструкція забезпечує рівномірний розподіл тепла під час приготування. Технологія Fusion Core підвищує стійкість покриття до зношування за рахунок інтеграції в структуру основи. Сковорода сумісна з усіма типами плит, включно з індукційними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.6 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 20 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особливості | fusion core, технологія thermo-signal |
| Розміри | 20 см |
| Також шукають | маленькі |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X9 |
| Тип сковороди | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357 ₴












