Сковорода Tefal Excellence Fusion діаметром 24 см виконана з алюмінію та оснащена антипригарним покриттям Extra Life X9. Конструкція з технологією Fusion Core забезпечує підвищену стійкість покриття до зношування. Індикатор нагріву Thermo-Signal дозволяє визначити оптимальну температуру для початку приготування. Сумісна з усіма типами плит, включно з індукційними.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Франція |
| Матеріал | Алюміній |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.87 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Діаметр | 24 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особливості | fusion core, технологія thermo-signal |
| Розміри | 24 см |
| Також шукають | сковороди 22/24 см |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X9 |
| Тип сковороди | традиційна |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 767 ₴












