Сковорода ВОК Tefal Emotion+ поєднує корпус із нержавіючої сталі та антипригарне покриття Extra Life X5, що забезпечує стійкість до зношування під час щоденного використання. Глибока форма дозволяє виконувати обсмаження, перемішування та приготування страв із соусами. Індикатор нагріву Thermo-Signal стає повністю червоним при досягненні оптимальної температури для початку приготування. Індукційне дно забезпечує рівномірний розподіл тепла та стабільну роботу на різних типах плит.
Характеристики
| Основні | |
|---|---|
| Виробник | Tefal |
| Країна виробник | Китай |
| Матеріал | Нержавіюча сталь |
| Додаткові характеристики | |
| Вага | 0.96 кг |
| Колір | Чорний |
| Користувальницькі характеристики | |
| Висота борту | 8 см |
| Діаметр | 28 см |
| Кришка | кришка відсутня |
| Матеріал ручки | бакеліт, нержавіюча сталь |
| Особливості | технологія thermo-signal |
| Розміри | 28 х 8 см |
| Також шукають | глибокі, сковороди 26/28/30 см |
| Тип внутрішнього покриття | Extra Life X5 |
| Тип сковороди | WOK (глибока) |
Інформація для замовлення
- Ціна: 2 357 ₴









